Вага (кг) – 1,33
Номінальна частота обертання (об/хв) – 8700
Зовнішній діаметр (мм) D – 125
Внутрішній діаметр (мм) d – 70
Висота(мм) B-24
Класифікація - Кульковий радіально упорний однорядний.
Динамічна вантажопідйомність (кН) C - 75,9
Статична вантажопідйомність (кН) Co - 60,2
Позначення ДЕРЖСТАНДАРТ - 46214Л
Позначення ISO - 7214АСМ
Тип сприйняття навантаження - РАДІАЛЬНЕ І ОСІВЕ
Гранична частота обертання (об/хв) – 12000
Номінальна частота обертання (об/хв) – 8700
Зовнішній діаметр (мм) D – 125
Внутрішній діаметр (мм) d – 70
Висота(мм) B-24
Класифікація - Кульковий радіально упорний однорядний.
Динамічна вантажопідйомність (кН) C - 75,9
Статична вантажопідйомність (кН) Co - 60,2
Позначення ДЕРЖСТАНДАРТ - 46214Л
Позначення ISO - 7214АСМ
Тип сприйняття навантаження - РАДІАЛЬНЕ І ОСІВЕ
Гранична частота обертання (об/хв) – 12000
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.33 кг |
| Вид навантаження | Упорно-радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 1.0 |
| Матеріал сепаратора | Латунь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Механічно оброблений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴


