Роликовий дворядний підшипник із латунним сепаратором.
Використовується у вальцях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Форма тіла кочення | Бочкоподібна |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Вага | 5.23 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Висота | 55 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴


