Внутрішній діаметр, мм d65
Зовнішній діаметр, мм D140
Ширина (мм) B33
Динамічна вантажність (кН) C97,5
Статична вантажність (кН) Co60
Гранична частота обертання (об/хв)3200
Вага (кг)2,1
Тела коченняКулькові
Тип сприйняття навантаженняРадіальна
УщільненняКонтактне ущільнення з двох сторін
ВиробникNTE
Позначення ГОСТ180313
Позначення ISO6313 2RS
Тип товаруПідшипник кульковий радіальний
ПродукціяПідшипники кочення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴


