Внутрішній діаметр підшипникаd60мм
Зовнішній діаметр підшипникаD110мм
Ширина підшипникаВ22мм
Радіус монтажної фаски підшипникаr2,5мм
Статична вантажністьC031000Н
Динамічна вантажністьC52000Н
Маса підшипникаm0,787
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.99 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴


