Підшипник 180108 6008 2RS є кульковим підшипником з внутрішнім діаметром 40 мм, зовнішнім діаметром 68 мм та шириною 15 мм. Характеристики цього підшипника :
Внутрішній діаметр (d): 40 мм.
Зовнішній діаметр (D): 68 мм.
Ширина (B): 15 мм.
Тип навантаження: Радіальне.
Ущільнення: З двома ущільненнями типу 2RS, що означає, що підшипник має гумові ущільнення по обох боках для запобігання проникненню бруду та забезпечення кращої захисту.
Підшипник 180108 6008 2RS широко використовується у різних додатках, включаючи скейтбординг, роликові ковзанки, велосипеди, електроінструменти та багато інших. Він має досить популярний розмір та хорошу стійкість до навантажень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.188 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Динамічне навантаження | 17800 Н |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 11600 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| B-товщина/висота : | 7 |
| D-зовнішній діаметр : | 22 |
| d-внутрішній діаметр : | 8 |
| Виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴


