Підшипник роликовий конічний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Упорно-радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.553 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


